MAKSİMUM 45 GÜN İÇERİSİNDE KESİN SONUÇ VE 12 AY İLK SAYFA GARANTİSİ VERİYORUZ. 
SEOWOX İLE İLK SAYFA %100 GARANTİLİ

Evet yanlış duymadınız 45 gün içerisinde sonuç alamazsanız aldığımız ücreti size iade ediyor masraf kesintisi yapmıyoruz.  Çalışmalarımızın tamamı doğal ve organik seo yöntemleri kullanılarak yapılmaktadır. Web sitenizi riske atabilecek çalışmalar geçici seo taktikleri uygulamıyoruz. 45 gün garanti ilk 5 sayfada listelenen ve orta ve küçük arama hacimli anahtar kelimelerde listelenmeyen web sitelerine yapılmaktadır. Bunlar harici yüksek rekabetli kelimeler de maksimum sonuç alma süresi 90 gün olarak verilmektedir.2000 + Web Sitesine Başarılı SEO çalışmaları yaptık.

Seowox bugüne kadar 2000+ üzeri web sitesini ilk sayfaya yükseltmeyi başarmış bir markadır. Doğal seo çalışmalarımız ile başarıya ulaşın. Referanslar sayfamızdan yaptığımız çalışmalardan bazılarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca çalışmalarımız 12 ay ilk sayfa kalıcılık garantisi altındandır. Olası bir gerileme de 12 ay boyunca ekstra sizden ücret talep edilmeden 21 gün içerisinde siteniz tekrar eski sıralamasına getirilmektedir. İddaa etmiyoruz başarı sağlıyoruz.Sitenizi Detaylı Analiz Ediyoruz.

İyi bir seo çalışması yapmak doğru analiz yaparak sağlanır. Seowox olarak kesinlikle hazır seo analizleri yapmıyoruz. Teknik olarak yapılan seo analizlerimiz 7 farklı yazılım ile incelenmektedir. Bunun yanı sıra tam kapsamlı site içi ve site dışı seo manuel olarak araştırılmaktadır.


Site içi & Site Dışı Optimizasyon

Site içi ve site dışı  seo optimizasyonu, hedeflenen anahtar kelimeleriniz de kararlı bir şekilde google da ilk sayfada olmasını sağlayan bir seo işlemidir. Google malesef  insan değil bir robottur . İşte bu sebeb ile potansiyel müşterileriniz belirli ticari amaçlı anahtar kelimelerini ararken web sitenizi yukarı kaldıracak şekilde bu arama robotunun sitenizi doğru teşhis etmesini sağlayacak işleme site içi ve site dışı seo çalışması adını veriyoruz.Nasıl Yapıyoruz

Google da ilk sayfa da olmak istiyorsanız . Öncelikle (SEO) projesine başlamadan etkili bir SEO kampanyasında yer alan süreci bilmek çok önemlidir. Seowox, arama motoru pazarlamacılığı (SEO) için detaylı bir çalışma planı uygulaması oluşturarak siz değerli müşterilerine tam kapsamlı seo hizmeti vermektedir. SEOWOX sadece tam hizmet ve başarılı sonuç  elde etme yaklaşımına ihtiyaç duyan müşterilerine hitap etmektedir.

 

 

Anahtar Kelime Teşhisi

Belirlemiş olduğunuz anahtar kelimeleri analiz eder, size kalıcı ve faydalı olacak en uygun planı uygularız. Ayrıca rekabet analizi ile rakiplerinizi inceler en çok hit aldığı kelimeleri tespit ederek çalışmamızı planlarız.

Site İçi Optimizasyon

Site içi optimizasyon aşamasında web sitenizde ki tüm hataları tespit eder yazılımsal ve tasarımsal hataları iyileştiririz. Diğer aşama da site içi url, description, içerik, title, ve navigasyonu düzelterek seo çalışmasına uyguna hale getiririz.

Site Dışı Seo

Sitenize uygun ve yararlı ücretli backlinkler satın alarak, ilk sayfa da kısa bir sürede olmanızı sağlama işlemini gerçekleştiririz. Tabi ki sadece backlink alarak işimizi yapmıyoruz farklı ve daha önce referanslarımız da kullandığımız seo tekniklerimizi de beraberinde kullanırız.

Raporlama Ve Sonuç

Tabi ki grafik de belirttiğimiz gibi 3 adım da kolayca seo işleminiz bitmiyor. Aldığınız seo hizmeti boyunca her 15 günde bir size bilgilendirme yapılır. Ve Belirtilen Süre içerisinde işiniz 1 yıl kalıcı olarak teslim edilir.6x
2015 Yılında Uçak Bileti Kelimesinde Müşterimizin Sitesini 1.Sıraya Yükselerek 6 Kat Daha Fazla Hit Almasını Sağlamış Olduk.


1000%
Marka ve Patent Sektörün de Lider Marka Olan Sistempatent.com 'u 90 Günde %1000 'lik bir hit artışı ile 3 yıldır anahtar kelimelerinde ilk sırada olmasını sağladık.


258
Tatil Sektörün de hizmet veren müşterimize 3 aylık bir yaz dönemi içerisinde seo ile 1.500.000 tekil hit sağladık. 258 kelime de 1. sayfa 1.sırayı ele geçirdik.


1500
1500 civarı kurumsal müşteriye başarılı ilk sayfa sonuçları verdik ve yanında 12 ay ilk sayfa da kalıcılık garantisi verdik. Seo çalışmalarımız da verdiğimiz garanti ve güven önceliğimizdir.


Neden Seo Çalışmalarında Başarısız Oluyorsunuz ?


Çalışacak Profesyonel Bulamıyorsunuz

Çünkü 50 -100 TL değerinde seo paketleri satanlara yöneliyorsunuz ve sitenizin spam cezası almasını sağlıyorsunuz. Ve bu yüzden çalışacak doğru seo uzmanını bulamıyorsunuz. Lütfen büyük projelere hizmet etmemiş seo uzmanlarını tercih etmeyin.


Bilinçsiz Haber Sitesi Linkleri Alıyorsunuz.

Bilinçsiz ve sitenize faydalı olmayan news kayıtlı haber sitelerinden pahalı linkler alıyorsunuz, fakat hiçbir başarı elde edemiyorsunuz.

Yeterli Yatırım Yapmıyorsunuz

Adwords vs ücretli reklam servislerine yüksek bütçeler ayırarak günü kurtarıyorsunuz fakat seo için ihtiyaç olan bütçeyi sağlamıyorsunuz. Unutmayın seo çalışmaları pahalı görünebilir ama projelerinize en çok kar sağlayacak olan da kaliteli bir seo çalışmasıdır.


Gereksiz Yapılan Harcamalar

Analiz sitelerine gereksiz üyelik ücretleri, onlarca domain ve web sitesi yaptırma masrafı, ihtiyaç dışı seo masrafları, ucuz seo paketleri satın alma işlemleri . Sonuç 1 siteniz bile ilk sayfa da yok.

Tecrübesiz Uzmanlar İle Çalışma

Malesef 2 -3 adet seo makalesi okuyan ve bir iki siteyi yükselten herkesin seo uzmanı olması ve bunu ayırt edebilecek test edecek bir uygulama olmaması sebebi ile başarısız sonuçlar elde ediyorsunuz.


Sonuç

Seo çalışmaların da kesin sonuç uzman ve referanslı kişiler tarafından sağlanır. Şunu aklınızdan çıkarmayın; çare her zaman vardır yeter ki siz doğru yolda olun doğru kişileri tercih edin.